Únor 2008

Diplomky za miss blog 2008

29. února 2008 v 22:02 | Verča |  diplomkyforyou
Všechny blogy byly pěkné ale vybrala jsem čtyři jeden se vybrat nedal

Diplomky za 5.bleskovku

29. února 2008 v 21:04 | Verča |  diplomkyforyou
Tentokrát jsem nelosovala, ale ten kdo napsal první dostal 1.místo kdo druhý dostal 2.místo. atd.

6.bleskovka

29. února 2008 v 20:10 | Verča |  bleskovky
Takže je tu 6.bleskovka!!
1)Hlásnete pro mě na mém blogu v sonbu v anketě?
2)Dočetli jste se v mém profilu jaké jsou moje záliby?
3)Co byste chtěli na diplomek?
4)Máte rádi moře nebo pouště?
5)Fandíte spíše Hillary Duff nebo Paris Hilton?
6)Baví tě to na mém blogu?
7)Papá, pak dam vědět na blog

Za SB od TeryyyseQ

29. února 2008 v 19:38 | Verča |  sprateleneblogy
custom image

diplomek for mi 3.

29. února 2008 v 19:30 | Verča

Anketa

29. února 2008 v 18:02 | Verča |  minisouteze
Takže tady je přiložena anketa a mužete hlasovat pro lidi v anketě.
Přihlásil se:
Andy (stranka je http://tragaska.blog.cz/)
Já majitelka blogu Verča ( www.zabavna-stranka.blog.cz)
V anketě hlasujte pro toho co chcete nebo se vám líbí jeho blog.Ten co bude mít nejvíce hlasů vyhraje krásný diplomek .soutěž bude uzavřena za týden v pátek v 19:00hodin)

Diplomek za spřátelení s Lovines.blog

29. února 2008 v 17:40 | Verča |  sprateleneblogy
Můj blog www.zabavna-stranka.blog.cz se spřátelil s blogem lovines.Tady je plakát spřátelení.

Válka světů

29. února 2008 v 11:45 | Verča |  horrory

Válka světů

Válka světůKatastrofické sci-fi podle románu H. G. Wellse, avšak místo viktoriánské Anglie posazené do současných Spojených států.
Válka světůPřed dávnými a dávnými lety se vyspělé civilizace z jiných planet připravovaly na to, že až bude čas, tak vyplení pozemskou civilizaci. Teď ten čas přišel a obří stroje (tripody), ukryté po tisíciletí pod povrchem Země, začínají likvidovat města po celém světě.
Hlavním hrdinou filmu je obyčejný, rozvedený a nezodpovědný Američan Ray (Tom Cruise), který má zrovna na hlídání své děti - dospívajícího syna a mírně (vlastně hrozně) hysterickou dceru. Z pohledu této trojky celou katastrofu sledujeme.
Válka světůFilm je, bohužel, plný nelogičností a faktických chyb, které divák nemusí nijak složitě hledat - jsou patrné na první pohled. Válka světů se v mnohém podobá filmu Den nezávislosti s tím rozdílem, že Den nezávislosti se snažil být vtipný, zatímco Válka světů se, bez špetky humoru, snaží zachovat naprosto vážnou tvář a podobu skutečné katastrofy.
Válka světůKdyž se Rayův syn v půlce filmu rozhodl jít na jistou smrt, jen jsem si v duchu říkal: "Hlavně ať se na konci filmu neobjeví živý a zdravý." Co myslíte, že se stalo? Jo, přesně to a navíc bez jakéhokoliv vysvětlení, jak se zachránil. Závěr filmu je prostě tradiční americká limonáda. Vůbec se tam spousta věcí stane bez bližšího vysvětlení. Z těch stěžejních je to především způsob, jakým pozemšťané nakonec invazi odrazí. Nezničitelní tripodi celou dobu bez jakýchkoliv problémů čelí pozemským zbraním všeho druhu, pak byl střih a bylo po nich. Zřejmě to nemělo být to podstatné.
Válka světůNaopak výborné byly masové scény, vyjádření strachu obyčejných lidí z neznámého a nepřemožitelného a totální davová hysterie. Těchto scén tam bylo požehnaně, každá trochu jiná, byly natočeny velmi realisticky a spolu s kamerou bych to viděl jako nejsilnější stránku celého filmu.

O filmu:

Válka světů
USA, 2005, 116 min
Oficiání web: War of the Worlds
Režie: Steven Spielberg
V hlavních rolích: Tom Cruise, Justin Chatwin, Dakota Fanning, Miranda Otto, Tim Robbins, Rick Gonzalez, Tracy Howe, Channing Tatum, Morgan Freeman
ZDROJ:kinomol.cz

DŮM U JEZERA

29. února 2008 v 11:42 | Verča |  horrory

Dům u jezera

Dům u jezeraU tohoto filmu nemůžete moc přemýšlet, proč se vlastně děje to, co se děje. Rozumné vysvětlení pro to totiž není. Prostě se jen nechte udivovat neskutečnem a vztahem dvou lidí, kteří jsou si vzdáleni "na dva roky".
Hlavní hrdinové Kate (Sandra Bullock) a Alex (Keanu Reeves) se "seznámí" díky domu, v němž kdysi oba bydleli či bydlí. Když se z něj Sandra stěhuje nechá pro nového majitele ve schránce dopis s žádostí o přeposílání případné pošty. Z takto prosté žádosti se ovšem vyklube intenzivní dopisovací vztah. Jaké je jejich překvapení, když velmi záhy zjistí, že každý vlastně žije v jiné době. Obligátní bránou do jiného času je pak právě schránka u domu u jezera.
Dům u jezeraUpřímně řečeno v polovině filmu jsem byla doslova ztracená a jen kroutila hlavou, co se to vlastně děje a děsila se toho, že o filmu navíc musím něco napsat :). To je možná dáno i tím, že scénář místy trochu v logice pokulhává. Nechci ale v tomhle ohledu film rozhodně kritizovat, protože natočit film s časovou zápletkou tak, aby vše logicky zapadalo, mi přijde jako velký kumšt.
Dům u jezeraObsah filmu se tedy díky hrátkám s časem nedá moc dobře přetlumočit, ale o zamotaný čas jde až v druhé řadě. Důležité je, že Kate a Alex jsou "ti praví", kteří se i přes poměrně velkou komplikaci v podobě dvouletého časového posunu do sebe zamilují a ačkoli si oba žijí své životy ve svém čase, vzájemně po sobě touží a pro naplnění svých tužeb jsou ochotni něco udělat. Zejména tedy Alex, pro kterého je Sandra žena z budoucnosti a musí si na ni počkat.
Dům u jezeraPominu-li tedy časový chaos, film rozhodně pohladí po duši. Celkově má hodně hezkou atmosféru. Nějak ve mně zanechal dojem "prosvětlenosti", podobné o jaké mluví Alex se svým otcem ve scéně v nemocnici. K prosvětlenému dojmu z filmu určitě přispívá i zvláštní architektura Domu. Celý ze skla a oceli, průhledný a ještě u vody. Půjdete-li na film ve dvou, on si bude zřejmě lámat hlavu nad časovým posunem a ona zamáčkne slzu, jak to Sandře a Keanu zase slušelo a jaká to byla romantika...

O filmu:

Rok: 2006
Režie: Alejandro Agresti
Scénář: David Auburn
V hlavních rolích: Keanu Reeves, Sandra Bullock, Shohreh Aghdashloo, Willeke van Ammelrooy, Christopher Plummer, Dylan Walsh
Délka: 105 minut


Hlasujte

29. února 2008 v 10:17 | Verča |  minisouteze
Takže máme tu souboj čtyř Hitů hlasujte v anketě pro jeden.Ten který bude mít nejvíce hlasů Vyhraje a já udělám diplomek tomu klipu co vyhraje.Tak hlasujte a neváhejte!Anketa se objeví když otevřete článek.
Ewa Farna-TICHO
Paris Hilton-Jelaousy
James Blunt-Wiseman
Hilary Duff- Anywhere but here

Můj 4. diplomek

28. února 2008 v 20:03 | Verča |  diplomkyprome

obrázky sranda

28. února 2008 v 19:10 | Verča |  zvirata
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Sranda :-)

28. února 2008 v 19:05 | Verča |  ostatni
rybář
babicky

Trója

28. února 2008 v 18:43 | Verča |  akcni
Trója
Roku 1193 před Kristem unesl Trojský princ Paris (Orlando Bloom) ženu Spartského krále Menelaose, krásnou Helenu (Diane Kruger). Králův hněv vyústil v desetiletou válku mezi nejsilnějším z řeckých měst a Trojany. Střetli se v ní největší antičtí hrdinové Sparty v čele s Achilesem (Brad Pitt) a Troji, vedení Hectorem (Eric Bana), nejstarším synem krále Priama. Její vyústění patří k největším příběhům všech dob .

Pan božský

28. února 2008 v 18:42 | Verča |  romanticke
náhled obrázku
Pan Božský(Perfect man)
hraje: Duff, Hilary
hraje: Locklear, Heather
režie: Rosman, Mark
Holly Hamilton je normální dospívající dívka, kterou už unavuje stěhovat se pokaždé, když její svobodná matka Jean prochází partnerskou krizí. Aby ji uchránila před další špatnou volbou, vymyslí si dokonalý plán s dokonalým mužem... imaginárním tajným ctitelem, který si s Jean něco začne a posílí její upadající sebeúctu. Ale když se tenhle vizuální vztah začne uskutečňovat, Holly se ocitá před úkolem stvořit nápadníkovu podobu. A tak si jako tvář, jež se skrývá za všemi dopisy a dárky, propůjčuje šarmantního a pohledného strýčka své kamarádky. Postupem času musí Holly podnikat stále zoufalejší kroky, aby svou lest nepokazila a uchránila maminčino nově nabité štěstí...Ale nepropásne tak Jean toho opravdového pana dokonalého, až se objeví?
FOTKY Z FILMU-

Holky v balíku

28. února 2008 v 18:41 | Verča |  romanticke
Holky v balíku

základní informace

země:USA
délka: 97 min.
rok: 2006
Hrají:Hilary Duff,Haylie Duff,Anjelica Huston,Brent Spiner,Maria Conchita Alonso,Lukas Haas Popis:Tanzie a Eva Marchatt jsou mladé,krásné a bohaté dědičky kosmetické firmy Marchatta.Jejich život připomíná pohádku,ovšem až do té chvíle co zemře jejich otec.Multimilónová firma Marchatta je před krachem - a tak se Tanzie a Eva musejí postavit na vlastní nohy a začít žít jako obyčejné smrtelnice. Jedinná možnost jak zachránit firmu je,že ji prodají mstivé konkurenci.To se,ale sestrám nezamlouvá a tak se nevzdávají - vyrážejí pátrat po minulosti jejich podniku.A jak by mohl tento příběh skončit jinak než happyendem? FOTKY Z FILMU:

Pravá blondýna

28. února 2008 v 18:39 | Verča |  romanticke
Pravá blondýnka
země:USA
délka: 96 min.
rok: 2001

popis

Letos letí BLONDÝNKY! Film pro horký slunečný den, sladký a lákavý jako kornout vanilkové zmrzliny ... Kráska z Beverly Hills udělá všechno, jen aby si svého přítele udržela. Dokonce i když to znamená jít studovat na právnickou fakultu! Elle Woods je vždy dobře oblečená BLONDÝNKA z Kalifornie, která má báječné přátele a toho nejlepšího kluka ze školy. Když ji však Warner Huntington III náhle opustí a zamíří studovat práva na Harvard, Elle vezme další události do svých pečlivě upravených rukou Přihlásí se na univerzitu také! Získat Warnera zpět už měla být maličkost, ne? Omyl! Elle právě podstupuje nejtěžší boj svého života - za lásku, čest, spravedlnost a respekt pro všechny BLONDÝNKY! Reese Witherspoon, Luke Wilson, Selma Blair a Victor Garberr v hlavních rolích komedie se srdcem a vlasy ze zlata, která vás dostane!

Zúčastněte se prosííím

28. února 2008 v 10:27 | Verča
Zúčastněte se prosím sonbu- unor a miss blog 2008 a bleskovky č.5 v pátek se vyhodnocuje večer!!!!!!!!!!!!!!!! A u sonbu-únor se bude vytvářet anketa a pro ty přihlášené v článcích co se týčou sonbu se bude hlasovat.A každý týden jeden vypadne!