Červenec 2008

Supeer pisničkyy

31. července 2008 v 19:35 | Verča |  videoklipy

Od jednoho z neej Sbéček Susenqi

30. července 2008 v 19:20 | Verča |  diplomkyprome
Nejvíc klásnej diplomek... od Susenqi ♥ kujůů

Ahoj.........................

30. července 2008 v 9:52 | Verča |  mydiary
Ahojky, tedkom sem se dostala do 3.kola Sonb tak jestli byste hlásli TADY. Jinak nemam moc času přidavat no a ani se mi moc nechce dyž sou prázky. Zdravím Sbéčka.
Hojj

Sem ve dvou soutěžíh Sonb + ještě v jendé

26. července 2008 v 12:42 | Verča |  mydiary
Hlásnete pleas pro mě Tady
Dyštak díík + ještě TUU


"Praštěná holka"

25. července 2008 v 13:45 | Verča |  prastenaholka
Příběhy dobrodružného života středoškoláků z Beverly Hills zachytil v seriálu z roku 1996 režisér Paris Barclay. S humorem a nadsázkou ukázal svět mladých, vymezujících se proti snobskému životu těch "dospělých", tedy těm, kterým je víc jak třicet. Vypráví o tom, že v ničem není třeba vidět problém. Když se na věc podíváme z tohoto úhlu pohledu, není nic tak složité a nic není třeba důkladně promýšlet. Televizní seriál mají v Americe v oblibě především mladé dívky. Střílí si například z Beverly Hills 90210, vtipné nadsázce neunikne ani počínání současných módních návrhářů a prostředí jejich salonů.
Hrají:

Všechny moje designy

24. července 2008 v 11:39 | Verča |  designynablogy
Tak tohle jsou asi všechny designy na mím blogu který sem kdy měla ještě + ten zelenej!!
Náhled zabavna-stranka.blog.cz
Náhled zabavna-stranka.blog.cz
Náhled zabavna-stranka.blog.cz
Náhled zabavna-stranka.blog.cz
Náhled zabavna-stranka.blog.cz
Náhled zabavna-stranka.blog.cz

Mc´leodovy dcery postavy

23. července 2008 v 20:14 | Verča |  mcleodovydcery
Tak tohle je uplně BEST seriál ted se na to pořád koukam a skamoškou si to dokonce i natáčíme.. zatím mi neušel skoro žadnej díl.. je to fakt suprový nej postava z tama je asi Dave a Jodie i Luke ujde... Jinak taky suprový lidičky ale Dave asi z nich nej..
Tam se to dělí na 2 farmy Killareyy a drovers. Claire později umře a na její místo nastoupí Steeve. Tess si zase vezme Nicka. a Jodie možná odjede s Davem.
Dobytkářská farma na obrovském ranči uprostřed australské buše se v rodině McLeodových dědila několik generací z otce na syna. Když Jackovi McLeodovi zemřela po porodu dcery Claire manželka, znovu se oženil s prchlivou dívkou Ruth, která mu opět porodila dceru - Tess. Nevlastní sestry Claire i Tess si rozuměly jako vlastní. Přesto se jejich životy na dlouhých dvacet let rozdělily...
Australský seriál McLeodovy dcery začíná ve chvíli, kdy dospělá Tess, se kterou její matka utekla před životem na farmě do města, dostane dopis, že zdědila po otci polovinu zadluženého ranče. Tess je rozhodnutá prodat svůj podíl, a tak se vypraví na rodný Drovers Run. Tam nachází svoji nevlastní sestru Claire, která rodinné sídlo nikdy neopustila, a i když dělá tvrdou drsnou mužskou práci, na odkoupení sestřina podílu nemá prostředky. Ranč je proni celým životem. Návrat Tess má velký vliv na všechny výhradně - ženy, které na Drovers Run žijí. Její optimismus je totiž nakažlivý, a dokonce se v ní probouzí nadšení pro farmaření. Rozhodne se zůstat a společně s Claire pokračovat v rodinné tradici. V seriálu McLeodovy dcery, který je naplněn dobrodružstvím, romantikou a roztodivnými životními osudy dvou přitažlivých energických nevlastních sester, hraje kromě dvou mladých představitelekústředních rolí - herečky Bridie Careterové (Tess) a Lisy Chappellové (Claire) - i Sonia Toddová (Meg), Rachael Carpani (Jodi - dcera Meg) a Jessica Napari (Becky).
Tess - Nevlastní sestra Claire, vyrůstala s mamkou ve městě. Potom mamka zemřela na rakovinu a Tess zjistila, že jí její mrtvý otec Jack McLeod odkázal půl farmy Drovers. Tess postupně vystřídá různé partnery včetně Alexe, Davea (s ním se chtěla i vzít, ale sešlo z toho, protože se ještě nevypořádal se smrtí své bývalé ženy) a Nicka (kterého si nakonec vzala). Tess je tak trochu feministka, věnuje se ekologii a zbožňuje kávu. Jejím snem bylo mít vlastní kavárnu, o což se i pokoušela, ale marně. Má strach z výšek, ale ten překoná.
Claire je starší nevlastní sestra Tess. Oba její rodiče zemřeli a ona se musela postarat o celou farmu. I ona (stejně jako Tess) vystřídala dost chlapů, od Nicka přes Petera (který byl ale ženatý) až po Alexe. Claire se narodila holčička Charlotta (pojmenovaná podle 2. jména Tess), kterou má s Peterem. Bohužel Claire zemřela při autonehodě.
Meg je nejstarší z hlavních hrdinek. Spolu s Kevinem (který ji ale opustil a pak se vracel spíš do jednotlivých episod) má dceru Jodi. Meg je taková dobrá víla , funguje částečně jako hospodyně a kuchařka. Chodí s Terrym, předákem ovcí na Kilarney (sousední farma).
Jodi je dcera Meg. Je trošku ukecaná (no dobře, spíš hodně užvaněná). Taky ona chodila s několika kluky. Například s Craygem, ale s tím jí to nevyšlo. Potom se zamilovala do Albertina, Itala, se kterým dokonce plánovala svatbu. Z toho ale nakonec sešlo, protože si Jodi (v den svatby !!!) uvědomila, že je to na ni až moc brzo se vdávat a že by to byla velká zodpovědnost. Líbil se jí i Nick, ale ten jí řekl, že by byl radši její kamarád. Její nejlepší kamarádka byla Becky.
Becky (nebo Rebeca) měla vždycky tak trochu problémy. Vyrůstala v problémové rodině, byla dislektička a vlastně ani neuměla pořádně číst, ale tajila to a byl z toho velký průšvih. Becky se ale díky důvěře Claire vschopila. Našla si i kluka Bricka, který ji chtěl požádat o ruku. Bohužel ale zemřel a Beck po něm dlouho bezvýsledně pátrala... Nakonec ze seriálu odešla s Jackem, do kterého se zamilovala a měli spolu malou farmu. Dál už se v seriálu neobjevila ...
Další osoby:
Alex je bratr Nicka (později ovšem zjistili, že jsou nevlastní bratři). Dřív chodil s Tess, Sandrou a nakonec s Claire, která byla už od dětství jeho nej kámoška, ale až za dlouho mu došlo, že ji miluje.
Nick je nevlastní bratr Alexe. Když byl ještě mladý, šel tajně na rodeo a zkusil jet na divokém býkovi bez sedla, což mu způsobilo zranění nohy, kvůli kterému ještě pořád kulhá. Spolu s Tess, kterou si i vzal, se vrhli do eko zemědělství.
News: Nick s Tess pak odjeli a rok do Argentiny, protože tam dostal Nick skvělou nabídku na práci. V nejnovější sérii (5.) se vrátí zpět ale nakonec tam odletí zas =(
Kate, bývalá kámoška a spolužačka Jodi, přišla do seriálu až později. Je velice ambiciózní a snaží se chovat seriózně, což ji často přivede do ne zrovna ideálních situací. Někdy navíc moc nechápe cizí humor, takže o trapasy není nouze ... Navíc se jí začne líbit veterinář Dave, Tessin bývalý...
Stevie byla dobrá kámoška Claire. V seriálu se spolu ale spíš minuly, takže se dá říct, že Claire spíš nahradila, protože si byly hodně podobné. Stejně jako každý má i Stevie svá tajemství a to to, že má dceru Rose. Měl aji ještě jako moc mladá a tak se dcery ujala Steviina starší sestra. Skutečnost kdo je její pravá matka však zůstala pro Rose zatajená. Stevie tedy trápí svědomí a chce jí to povědět. Když se to Rose dozví, je sice dost křiku, ale utřepe se to... Pak chodí s Kanem, ale ten uteče ...
Harry je v kraji docela vlivný a někdy to dokáže holkám z Drovers pořádně osladit. Po rozchodu s Liz, svou bývalou manželkou, se dá do kupy se Sandrou.
Dave je místní veterinář a bývalý málem-manžel Tess. Před Tess měl ještě dvě manželky, jedna z nich zemřela na autonehodu. Dave má někdy trochu praštěný smysl pro humor, kterým umí vyvést hlavně Kate z míry.
Charlotta je dcera Claire a Petera. Po smrti její maminky se o ni starala teta Tess, která ji úplně zbožňovala, ale nakonec se po vzájemné dohodě přestěhovala k tátovi.
Sandra patří k těm ne moc příjemným osobám. Často dělala holkám z Drovers run (hlavně Claire, která byla její velká sokyně už od dětství) problémy. Chvíli chodila s Alexem, ale nakonec si začala s Harrym.
Vzdálená sestřenice od Claire, která přijela na návštěvu. Bohužel se jí na Drovers tak zalíbilo, že si na něj začala dělat nároky a dokonce i těžit zlato, které se podle jejího mínění v té oblasti nachází. Nakonec si to ale (po pořádném snažení všech z Drovers ) zozmyslela a odjela.
Sally se živí jako zdravotní sestra na rehabilitace a byla Nickova přítelkyně. Nevydrželo jim to, ale Nick po nějáké době zjistil, že spolu mají syna Harrise.
Roy je honácký pes, důležitý člen rodiny i seriálu
.

Burger Restaurant 2

23. července 2008 v 16:45 | Verča |  Hry
Dejte celý článek a je tam super hra Burger restaurant..

Diplomek for Andí

22. července 2008 v 19:53 | Verča |  diplomkyforyou
Diplomek pro Andíska za vyrobení designu na bločík je fakt úžasnej!


Obchody converse

21. července 2008 v 20:22 | Verča |  obleceni
Obchody Converse Praha10 -Hostivař 102 00 Daliborova 1497/22a,
Pak je v praze prodejna converse na Praze8, Praze2 , a Na Praha3
Pak v BRNĚ na adrese Palackého třída 666/23, 612 00 Brno-Královo Pole
A v OLOMOUCI Riegrova 396/13, 779 00

Converse obchod v Guilin

soutěž Miss admin Blog

21. července 2008 v 17:12 | Verča |  minisouteze
A ještě jedna soutěžka která se doufám bude konat pokud se přihlásíte jedná se o miss adminku blogu, prostě je to normální miss akorát o miss zakladatelku blogu. Stačí jen na muj e-mail zabavna-stranka@seznam.cz zaslat tohle.
  1. Vaše přezdívka
  2. Vaše foto
  3. jméno vašeho blogu
  4. A vaše koníčky
  5. váš styl oblečení
Tohle info pošlete na muj e-mail a jste přihlášení do soutěže. Vyhodnocuje se to pomocí ankety co zveřejním na mém blogu.
Tady jsou první soutěžící:

test Bude pro tebe tohle léto vyjímečné?

21. července 2008 v 14:10 | Verča |  testiky
1. jaká překvapení tě podle tebe v příštích týdnech čekají
a) určitě se máš na co těšit
b) Obáváš se, že nic pozitivního tě nečeká
c) Bohužel tě asi čeká dost nudné léto

Jessica Alba

21. července 2008 v 13:22 | Verča |  herci
Profese: Herečka
Datum narození: 28.04.1981
Místo narození: Pomona, Californie, USA
Znamení: Býk
Nedávno jsme ji mohli vidět v pokračování filmu Fantastická čtyřka 2.

Filmografie:

2007 Fantastická čtyřka a Silver Surfer ... Susan Storm/Invisible Woman

2007 Eye ... Alison

2007 Bill ... Lucy

2007 Ten ... Liz

2005 Fantastická čtyřka ... Susan Storm

2005 Sin City ... Nancy Callaham

2005 Do hlubiny (Into The Blue) ... Sam

2003 Se slovníkem v posteli (The SLeeping Dictionary) ... Selima

1999 Ruka zabijáka ... Molly

1996 Too Soon for Jeff ... Christy

1995 Venus Rising ... Young Eve

1994 Camp Nowhere ... Gail


Super boty

20. července 2008 v 15:27 | Verča |  obleceni
Takkže TUU Najdete virtuální katalog deichmann. Jsou tam některý krásný boty.
Tak tyhle boty mám sou uplně paradní značky deichmann teda myslím že sou to ony.
Tak tyhle boty se mi uplně libijou nevim proč.. nejvíc asi v té světle růžové :)
Taky docela pěkný..
Jůů starý dobrý conversky akorát že s podpatkem..

Odpověd na vzkaz

17. července 2008 v 19:55 | Verča |  h2ostacipridatvodu
Dostala jsem vzkaz od nějakého návštěvníka blogu na e-mail. Vzkaz zněl že sem mám dat návod jak vyrobit ocas (ploutev) ze seriálu H2o stačí přidat vodu, bohuže sem nic takového dat nemužu pře takový navod neexistuje. Budeš si muset uříznout nějakou od mořské panny!! :D

Hlásek for me pleas

15. července 2008 v 18:07 | Verča |  minisouteze
Prosíím djte mi hlásek SEM jsem tam v sonb sem tam jako Veunka. Díík

Diplomky

13. července 2008 v 11:15 | Verča |  diplomkyforyou
Free Image Hosting at www.ImageShack.us

Reese Witherspoon: Jak bydlí Pravá blondýna

13. července 2008 v 10:05 | Verča |  herci
Kde: Ojai, Kalifornie
Za kolik: 6,9 milionu dolarů
Stylové nádvoří
Stylové nádvoří
Kuchyně
Stylové nádvoří
Vstupní hala
Stylové nádvoří

To samé na sobě

11. července 2008 v 9:41 | Verča |  herci
MISCHA VS. NINA
PARIS VS. SERENA
Otevřte si článek a pod článkem mužete hlasovat v anketě komu to sluší více.
Při kopírování dejte moji klilkací ikonku KTEROU MAM V PROFILU