Březen 2010

News ze světa celebrit .. April 2010

30. března 2010 v 16:10 | *Miss.Verča* |  vite-ze
JUSTIN BIEBER Chce sbalit Selenu! Girls, girls, girls - Justin Bieber dostává každý den stovky zamilovaných emailů. Miliony holek podají tomuto superklukovi k nohám. Nedávno si navíc Justin mohl otestovat svou flirtovací techniku na Seleně Gomez (17). Oba se totiž setkali při natáčení jedné televizní show. Justin se na Selenu mile usmíval, chrlil na ni drzé hlášky (Víc najdeš v novém čísle Popcornu)


Lady GaGa (23) to opět dokázala! "Bad Romance" je jím třetím hitem na vrcholu hitparád z posledních 12 měsíců. Také poslední singl "Telephone" (duet s Beyoncé) už se škrábe nahoru hitparádami. Fanoušci zkrátka milují sound Lady GaGa a taky její překvapující vystoupení. Pro vyhlášeného fotografa Davida LaChapelle pózovala teď úplně nahá - jenom v metalických pruzích přes intimní místa...

KELLAN ZACHRAŇUJE PSY! Herec Kellan Lutz (25) má kromě úžasné vizáže další plusový bod k dobru. Velmi se totiž angažuje v charitě a nedávno podpořil novou kampaň organizace PETA, která vybízí k adopci zvířat z útulku místo kupování drahých plemen.


Miley Cyrus: "Přestanu zpívat!"

27. března 2010 v 10:59 | *Miss.Verča* |  miley-news
Na titulce prestižního časopisu Teen Vogue se v dubnu objeví Disney star Miley Cyrus a její přítel Liam Hemsworth!

Přestože na snímku jsou oba v lehkém oblečení, focení probíhalo v prosinci v Paříži, takže pořádně mrzlo. "Byla tam šílená zima," svěřila se Miley a prozradila spoustu dalších zajímavostí, nejen z focení...

Například to, že když poprvé Liama uviděla na natáčení filmu The Last Song, řekla si: "Páni, ten je velkej, to budu muset celou dobu chodit v podpatcích!" A ani ve snu ji prý nenapadlo, že s ním nakonec bude chodit.

"Doslova mě dostal svým chováním. Je gentleman, otevírá mi dveře, pomáhá s kufrem a podobně," zářila MIley.

A jaký byl Liamův první dojem ze seriálové Hanny Montany? "Když jsem jí poprvé uviděl, měl jsem pocit, že ji znám celý život," přiznal krásný Australan! Že by láska na první pohled? :o)

Miley však také přišla s jednou smutnou novinkou: "To, co teď dělám, mě zaměstnává natolik, že nemám inspiraci, abych mohla dál dělat hudbu! Připadá mi, že už jen kopíruju to, co udělal kdysi někdo jiný. Proto až dodělám album, na kterém nyní pracuji, přestanu na nějaký čas zpívat!" Doufáme, že jen na chvilku...


STARS: Miley Cyrus:


Taylor Swift: "Joe Jonas mi zlomil srdce!"

26. března 2010 v 20:19 | *Miss.Verča* |  taylor-news
Nečekané varování dostal nedávno Joe Jonas od své bývalé přítelkyně Taylor Swift! Ta mu totiž vzkázala, že její nové album bude plné songů o něm a o jejich nevydařeném vztahu!

Taylor a Joe spolu randili v roce 2008, tak proč to ještě zpěvačku tolik trápí? "Byla jsem z toho úplně na dně a pořád to bolí," svěřila se Tay s tím, že když jí je nejhůř, skládá písničky!

Nejvíc se Taylor ze svého smutku vypsala v hitu Forever & Always, což veřejně přiznala v listopadu loňského roku a doufala, že tím vzbudí Joeovu pozornost. To se ale nestalo! Prostřední z bratrů Jonasových se chová, jako by Taylor byla vzduch!

"Zlomené srdce už jsem zažila, to ale stačilo složit jednu písničku a bylo to pryč," přiznala se smutně Tay a pokračovala: "Teď je to stokrát horší a k tomu, abych ze sebe Joea dostala, bude potřeba napsat několik alb!"

Vypadalo to, že ze smutku Taylor pomůže její herecký kolega z filmu Na sv. Valentýna Taylor Lautner. Říká se však, že jejich láska skončila dřív než začala a od prosince se spolu nescházejí

http://www.bravo.cz/files/wu2lp8aptyy8.jpg