Duben 2010


Miley Cyrus : Jsem velká holka

4. dubna 2010 v 19:19 | *Miss.Verča* |  miley-news
Zpěvačka a herečka Miley Cyrus, která se proslavila především díky své roli v Disney filmu "Hannah Montana" má pocit, že na to, aby zvládla svou kariéru a osobní život, si vystačí sama.
Hnědovlasá kráska prozradila, že má už pokrk řečí, kdy ji každý říká, co má dělat a jak vést svou kariéru.

Miley Cyrus je prý dospělá
Miley především vadí, že se na ni lidé dívají jako na produkt. "Nenavidím to, když se ke mně lidé chovají jako k nějakému produktu. Nejsem panenka, ale lidé chtějí, aby se ke mně tímto způsobem chovali. Říkají : 'A teď musíme udělat tohle, aby byl váš make-up přesně tak, jak chceme, abyste ho nosila'. A já si připadám jako idiot. Když mi bylo dvanáct let, bylo to všechno v pořádku, ale teď jsem starší a mám svůj vlastní názor. A mám také svůj vlastní vkus."
Krom toho je Miley podle všech informací šťastná společně s hercem Liamem Hemswortem, se kterým byla již několikrát viděna. Miley se s Liamem seznámila při natáčení jednoho z filmů. Samotný Liam se k této situaci a k samotnému seznámení s Miley vyjádřil nějak takto :
"Od prvního dne co jsem ji poznal, je také snadné s ní pracovat, ona je člověk jako každý jiný. Můžete si myslet mnoho věcí o tom čím je a jak to s ní půjde dále, a jsou to všechno jen dobré věci. Hned v první den než jsem přišel na natáčení, jsem zjistil jak velká to je hvězda. Jeden konec pláže byl zablokován fotografy a druhý konec byl zablokován fanoušky. Tehdy, když jsme natáčeli scénu ve vodě, to byla jedna z nejvtipnějších scén. Běželi jsme do vody a museli jsme se chytit, a potápět se. Režisérka, Julle Anne Robinson křičela, 'Pusu!'."

Emma Watson: V USA mám hlad, chybí mi anglické jídlo!

4. dubna 2010 v 14:29 | *Miss.Verča* |  emma-watson
NEW YORK Herečka Emma Watson tráví většinu z posledních dní na Rhode Islandu, kde se věnuje studiu literatury na Brownově univerzitě. Nechybí jí téměř nic. Dokonce ani partner, s nímž se rozešla a ve škole si za něj našla náhradu, španělského herce a hudebníka. Ovšem čím skutečně strádá, je nedostatek dobrého jídla. Představitelce Hermiony z Harryho Pottera totiž nelezou americké blafy a ráda by měla na východním pobřeží USA aspoň jeden britský obchůdek Marks And Spencer, kam by mohla chodit nakupovat typické anglické lahůdky.
"Chybí mi moc jídlo, jídlo nejvíc! Jídlo z Marks And Spencer. Chybí mi pravá anglická čokoláda. A taky mi chybí takové blbosti jako typické britské reklamy v televizi," přiznala Watson.
Nesvá se cítí devatenáctiletá hvězda také v americkém oblečení. Teprve ve škole jí došlo, že existuje osobitý britský styl.

"Myslím, že britský styl je ovlivněn počasím. My máme příšerné počasí. Je tam často šedivo a deštivo, takže se musíme více zahalovat, aby nám bylo teplo a příjemně. A myslím, že to také vede k velké tvůrčí invenci v barvách, proto jsou naši návrháři tak inovativní," dodala Emma.


News: Lindsay Lohan o rok podmínky navíc! Přišla pozdě k soudu

4. dubna 2010 v 12:29 | *Miss.Verča* |  lindsay-news

LOS ANGELES (Famous) - Manýry hollywoodských hvězdiček nikdy žádného soudce neuchvátily. A rozhodně neočarovaly losangeleskou soudkyni Marshu Revel. Takže když si zpovykaná Lindsay Lohan dorazila k soudnímu slyšení o hodinu a půl později, soudkyně jí podmínku nezkrátila, ale naopak prodloužila o další rok. Skandalistka pak nešetřila vulgarismy a od stání utíkala se slzami v očích.
Lohan se měla k soudu dostavit v rámci posouzení její podmínky, kterou dostala na tři roky za řízení pod vlivem alkoholu. A soudkyně vyjma pohrdání pozdním příchodem shledala, že herečka nedocházela na povinná sezení anonymních alkoholiků a ignorovala i další předpoklady pro plnění podmínečného trestu. Rozhodla proto o prodloužení podmínky o rok navíc.

Angelina Jolie je sebestředný psychopat, tvrdí bývalý bodyguard

3. dubna 2010 v 21:09 | *Miss.Verča* |  angelina-paparazzi


LOS ANGELES Sloužit ve funkci bodyguarda herečky Angeliny Jolie je hotové peklo na zemi. Tvrdí to muž, jenž strávil v ochrance hollywoodské hvězdy několik let. A teď se rozhodl promluvit a přispět svým kamínkem zkušeností do mozaiky skutečné povahy partnerky Brada Pitta. Svalovec Bill americkému týdeníku In Touch přiznal: "Angelina je sebestředné psycho!"

"Angelina má dvě osobnosti, jedna je soukromá a druhá veřejná. Z mé zkušenosti je skutečná Angelina sebestředná a rozkazovačná potvora. Nemá vůbec žádnou trpělivost. Nedělá žádné věci z vlastní laskavosti v srdci. Je to naprostý psychopat. Řve a křičí pořád na všechny, pak odejde," tvrdí bodyguard Bill.

A nejen podřízené, ale i svého partnera Brada Pitta často trestá samotou a mlčením.

"Mentálně je doslova týrá. Angelinou nepohnou ani něčí slzy. Vždycky se tak podivně chichotá, když některé z jejích dětí začne plakat," dodal Bill.Drew Barrymore dostala kopačky

3. dubna 2010 v 20:59 | *Miss.Verča* |  drew-barrymore
LOS ANGELES Herečka Drew Barrymore je opět nezadaná. Její partner Justin Long jí dal kopačky. Nesnesl prý životní styl své partnerky, která více času než doma tráví neustálým večírkováním a vymetáním klubů. "Ten rozchod je rozhodně Justinovo rozhodnutí. Udělal to s velmi těžkým srdcem," přiznal Longův kamarád.
http://zabavna-stranka.blog.cz/
"Jde o to, že Justin už byl unavený z toho, jak mu Drew neustále lámala srdce a chovala se dost podivně. Tvrdí, že ten vztah už je oba pomalu zabíjel. Justin měl najednou plné zuby Drewina bláznivého přístupu k životu. Je mnohem normálnější a klidnější než ona. Trápili se tím vzájemně," dodal zdroj.

První spekulace o tom, že vztah není v pořádku, se objevily kolem svátku sv. Valentýna, kdy se Barrymorove rozhodla, že místo s Justinem stráví tento den s přáteli. "Neuvažovala jsem o tomto dni nijak zvlášť, chci být prostě jen s lidmi, které mám ráda. Nemyslím, že jsem ho někdy slavila nějak konvenčně romanticky. Ráda jsem s přáteli a užíváme si legraci. Je mi totiž hrozně smutno, že se tolik lidí cítí toho dne opuštěně a špatně, to není fair," tvrdila před 14. únorem sama Drew.


Vánoce

3. dubna 2010 v 14:44 | *Miss.Verča*
Nedivte se že je to na mém blogu, ale je to v sekci stránky blog.cz :)
christmas
Letošní vánoce se moc nevydařili.
Nepřišlo mi ani, že nějaké vánoce jsou, jelikož nebyl sníh a bylo takové nevánoční počasí. Až se tomu dodala ta pravá atmosféra vánočním stromečkem s rozsvícenými světly a také vánoční výzdoba, bylo to hned veselejší a lepší.
Ráda se dívám na filmi o vánocích, které pochází z New Yorku nebo Bostonu. Letos o vánocích jsem se koukala na film Vánoce v Bostonu a vážně doporučuju. Letos byl celkem bohatý Ježíšek u mě, ikdyž jsem nedostala ten nejhlavnější dárek - klavír, ale nevadí třeba se na rok zadaří více a bude i ten sníh.
Příjemné jaro.

Reese Witherspoon: "Těším se na Roba!"

3. dubna 2010 v 14:39 | *Miss.Verča* |  reese-witherspoon
www.zabavna-stranka.blog.cz
Do prestižní cirkusové školy v Hollywoodu začala tento týden chodit herečka Reese Witherspoon (34)! Že by plánovala změnu povolání? Ne! Připravuje se na svou novou roli!

Zahraje si ve filmu Water For Elephants (Voda pro slony), který se natáčí podle stejnojmenné knihy Sary Gruen a jde o příběh o studentovi veteriny.

Ten zanechá studia potom, co jsou zabiti jeho rodiče a začne pečovat o zvířata v cirkusu. Student se jmenuje Jacob Jankowski a zahraje si ho hvězda Twilight - Robert Pattinson (23).

Rob se ve filmu zamiluje do krásné Marleny, artistky a manželky bláznivého krotitele šelem, kterou si právě zahraje Reese Witherspoon. "Ta role bude hodně náročná," prozradila se krásná herečka a dodala: "Ale byla to výzva, kterou jsem musela přijmout."

"Na spolupráci s Robertem se moc těším, je úžasný," svěřila se ještě Reese. Film se začne teprve točit, takže na jeho premiéru si budeme muset počkat až do příštího roku, už teď je ale jasné, že je na co se těšit!


Emily Osment : Zabodovala v NY

3. dubna 2010 v 12:49 | *Miss.Verča* |  emily-osment
www.zabavna-stranka.blog.cz

O víkendu se Emily připojila k turné Allstar Weekend a hudební kritici nešetřili chválou...


Spolu s dalšími mladými zpěváky a hudebníky vystoupila v New Yourku a hned druhý den se psalo tom, že Emily není jen další řadovou Disney hvězdou, ale že její songy se ubírají mnohem lepším směrem!

Jeden z kritiků ohodnotil výkon Emily slovy: "Její hudba je v poslední době vyspělejší, drsnější. Je prostě jiná, než na jakou jsou fanoušci Disney stars zvyklí. Žádné motivy ze střední školy, ani dospívající lásky v ní nenajdete" dodal. "Emily nejde jen slepě po snadné pop trase, ale má svůj styl. Ten se ale jejím fanouškům, kterým je kolem 13 až 15 let, nemusí zrovna líbit."

Hudbu Emily můžeš posoudit i díky jejímu novému songu "You Are The Only One", který měl před časem premiéru a zazněl i na zmíňovaném turné.

Její Nový song. Já pop neposlouchám takže nemužu posoudit..

Miley Cyrus: "Country nesnáším!"

3. dubna 2010 v 12:40 | *Miss.Verča* |  miley-news
www.zabavna-stranka.blog.cz

Překvapivé přiznání nedávno učinila Disney star Miley Cyrus. "Z country hudby mám strach," vyjádřila se seriálová Hannah Montana o stylu, kterým se proslavil její otec Billy Ray.

V roce 1992 byl Billyho single Achy Breaky Heart nejhranější písničkou na celém světě a on sám byl idolem všech holek. Miley si to sice pamatovat nemůže, říká však: "V té době bych to možná poslouchala také, teď jsem z country nervózní!"

Disney star sice zdůrazňuje, že práce svého otce si maximálně váží, na druhou stranu ale říká: "Country je naprosto šílené. Když někdo v kovbojském oblečení, které je pro ty nejdrsnější chlapy zpívá nebo spíš ječí o tom, že ho opustila holka a chce se mu z toho brečet, mám chuť okamžitě utéct," přiznala Miley.

Naštěstí je to ale podle jejích slov tak, že hudba, kterou teď Billy Ray hraje, je trochu jiná. "Už to není to surové country, jeho muzika je teď daleko propracovanější," prozradila Miley na závěr a se smíchem dodala: "V tom strašlivém obleční ale skoro nikdy nevystupoval!"

Vanessa Hudgens! Zůstane singl?!

3. dubna 2010 v 11:59 | *Miss.Verča* |  vanessa-hudgens
Její kluk Zac Efron se otáčí za každou sukní! Bude to konec hollywoodského páru snů?!
Nerozluční, spokojení a silní! Když byli Vanessa Hudgens (21) a Zac Efron (22) spolu, zvládli všechny problémy a drželi při sobě v každé situaci! Teď je ale všechno jinak!

Neustálé flirtování s jinýma holkama a cestování na druhý konec země kvůli práci odstavilo chudáka Vanessu na druhou kolej! A co víc! Když jsou už konečně ve stejném městě, Zac se jí vyhýbá a hledá všechny (ne)možné důvody, proč se s ní nemůže vidět!

"Je to jasný," špitá si celý Hollywood. "Zac Vanessu už dávno odepsal! Chce randit s jinýma holkama, ale bojí se jí to říct face to face!"

Navíc se zdá, že Zac se teď rozhodl rozvrátit zbrusu nový manželský svazek své herecké kolegyně z filmu Me and Orson Welles Claire Danes! City jsou ale nejspíš oboustranné. "Zac je úžasný," nechala se slyšet herečka s tím, že když natáčeli líbací scénu, nic nehráli a nechali volný průběh svým citům! To už je trochu moc!

www.zabavna-stranka.blog.cz
Zac se zásadně nikde neobjevuje sólo!