vite-ze

News ze světa celebrit .. April 2010

30. března 2010 v 16:10 | *Miss.Verča*
JUSTIN BIEBER Chce sbalit Selenu! Girls, girls, girls - Justin Bieber dostává každý den stovky zamilovaných emailů. Miliony holek podají tomuto superklukovi k nohám. Nedávno si navíc Justin mohl otestovat svou flirtovací techniku na Seleně Gomez (17). Oba se totiž setkali při natáčení jedné televizní show. Justin se na Selenu mile usmíval, chrlil na ni drzé hlášky (Víc najdeš v novém čísle Popcornu)


Lady GaGa (23) to opět dokázala! "Bad Romance" je jím třetím hitem na vrcholu hitparád z posledních 12 měsíců. Také poslední singl "Telephone" (duet s Beyoncé) už se škrábe nahoru hitparádami. Fanoušci zkrátka milují sound Lady GaGa a taky její překvapující vystoupení. Pro vyhlášeného fotografa Davida LaChapelle pózovala teď úplně nahá - jenom v metalických pruzích přes intimní místa...

KELLAN ZACHRAŇUJE PSY! Herec Kellan Lutz (25) má kromě úžasné vizáže další plusový bod k dobru. Velmi se totiž angažuje v charitě a nedávno podpořil novou kampaň organizace PETA, která vybízí k adopci zvířat z útulku místo kupování drahých plemen.

Nevyhazujte oblíbené oblečení

11. února 2010 v 17:49 | *Miss.Verča*

Nevyhazujte oblíbené oblečení

Nevyhazujte oblíbené oblečení
Koupily jste si nádhernou sukni na konci loňské sezóny a po půl roce jste zjistily, že je nenositelná? Poradíme vám, jak si v šatníku udržet své nejlepší kousky co nejdéle, aniž by se vám zničily a vy byste o ně přišly dříve, než chcete. Pokud chcete, aby vaše oblečení vydrželo co nejdéle, nezapomínejte na následující:
Trička, košile, halenky, kalhoty Všechno co má knoflíky před praním rozepněte a knoflíkové dírky napravte. Vyhnete se možným "slzám."
Technický benzín a jiné chemické přípravky na čištění oděvů mohou po delším skladování nebo častém používání na tkanině způsobit barevné změny.
Nenoste koženou obuv celý den a měňte ji také obden, pokud se dá.
Ošetřujte pravidelně impregnačními přípravky a nechte je dobře vyvětrat.
Pokud máte doma šaty s ručně našívánými korálky, nikdy je neperte v pračce.
Jemný prací prostředek a žádné ždímání postačí, ale nejlepší je spolehnout se na odborníky v čistírně.
Před odložením vlněných věcí do skříně je nezapomeňte vhodně ošetřit.
Dokonce i nejmenší nečistota může přilákat moly.
Kalhoty patří na speciální věšák. Nevěšte je za poutka.
Mohou látku natáhnout, poškodit tvar (hlavně při vlněných a bavlněných materiálech).
Semišové boty, nebo boty z broušené kůže jsou velmi citlivé na vodu, sůl nebo olejové skvrny. Stačí jemný kartáček nebo bavlněný hadřík a jádrové mýdlo. Šetrným omytím se ze starých bot stanou nové.

Většina žen si potrpí na krásné spodní prádlo. Nezáleží na tom zda investujete do drahé značky (Victoria's Secret, Triumph …) nebo dáte přednost pohodlné bavlněnému prádlu. Vaše prádlo potřebuje speciální péči.

Všechny kousky perte ručně. Nejlepší je vlažná nebo dokonce studená voda a jemný saponát (tekuté prací prášky - Woolite a pod.). Zajistíte tak nejen tvar a stálost barev, ale zároveň šetříte i materiál. Prádlo neždímejte. Namísto toho ho v umyvadle se studenou vodou a pracím prostředkem jemně tiskněte a oplachujte podobným způsobem i v čisté vodě. Pak rozprostřete froté ručník a na něj uložte jednotlivé kousky spodního prádla. Takto volně nechte usušit.
Ani sáčky na praní prádla přímo v pračce, zda pro sušení v sušičce nejsou vhodné, protože teplota v těchto spotřebičích je sice nízká, ale přesto dokáže časem svým teplem porušit elasticitu a tím i tvar prádla.

Mezi další choulostivé kousky oblečení patří kůže. Je trvanlivá, drží tvar, ale i přesto je třeba se dobře postarat o svou koženou bundu, sako, nebo kalhoty.

Hlavně kalhoty dostávají pořádnou dávku zátěže. Ve specializovaných prodejnách se proto zásobte ochranným krémem na kůži nebo speciálním roztokem. Obsahují lanolínový olej. Vyvarujte se používání krémů s obsahem silikonu nebo vosku. Tyto složky působí na přírodní kožený materiál - vysušují se a rychleji se tvoří praskliny. Raději si preventivně své kožené oblečení odvzdušní suchým bavlněným hadříkem. Mokré čištění se nedoporučuje - na kůži se vytvoří fleky a ztratí svůj přirozený tvar a pružnost.

Určitě jste před zimou dělaly pořádek v šatníku. Jak však odložit sezónní oblečení tak, aby se neznehodnotilo a zachovalo si barvu i tvar? Váš oblíbený vlněný svetřík, kalhoty byste rady využili i další zimu.

Před odložením do skříní nejprve z oblečení odstraňte skvrny od potu, potravin pomocí suché metody - chemických přípravků. Tyto dvě znečištění jsou největším lákadlem pro mole. Pak oblečení ošetřete a vyperte běžným způsobem, aby skvrny opět nevystoupily.
Neodkládejte poškozené věci. Pokud vám chybí knoflík na kalhotách nebo na saku, někde jste spatřily puštěné očko, hned to opravte. Není nic horšího, než přijít s prvními chladnými dny do šatníku a zjistit že si na důležité setkání nemáte co obléknout.
Hlavne vlněné, nebo i kašmírové věci skládejte do hedvábného papíru. Struktura tkaniny zůstává neporušená a minimalizuje se její krčení.
//<![CDATA[ AKPC_IDS += "6585,"; //]]>
Zdroj : extrakrasa.cz

Jaké a kde nosíte šperky..

11. února 2010 v 17:39 | *Miss.Verča*

Jaké a kde nosíte šperky

Jaké a kde nosíte šperky
Náušnice, prstýnky, náhrdelníky, přívěšky. To vše patří k moderní ženě. Šperky byly součástí člověka už v dávné historii. Tehdy se hlavně spojovaly s rituály, například věnečky z vonných bylinek a květin pletli ženy i muži. Mnohé pohanské zvyky se dodržují doposud. Mezi nejznámější patří snítky v klopě ženicha, květy ve vlasech nevěsty či darované šperky s vyrytým věnováním.

Šperky a batika

Kromě drahých kovů někteří lidé milují také batiku, která dokonce tvoří i speciální styl naší garderóby. Nejrůznějšími malovanými motivy zdobíme nejen pokožku, ale také oděvy. Piercing nebo-li zkrášlování těla nejrůznějšími kroužky či špendlíky, se vyvinul až v léčivou metodu. Pomocí speciálních jehliček můžeme kůži hladit, chladit či posilovat. Díky tomu se lékaři nejčastěji věnují nápravě psychiky i práci s energií. Ta totiž může zlepšovat funkci některých orgánů.
V neposlední řadě se šperkem také zavazujeme k určitému kroku. Každému se jistě vybaví svatba. Dále to mohou být významná výročí, vzpomínky, projev citu či nabídky.

Co vypovídá o cennosti šperku?

Jako hlavní bod můžeme určit, od koho jsme šperk dostali či po kom jsme jej podědili. V těsném závěsu se drží určitá příležitost, kterou nám cennost připomíná. Dále se řídíme důvodem, proč a kam klenot nosíme, zda-li se líbil nám či přátelům. Někteří lidé kladou důraz také na charakter blyštivé vzácnosti, například speciální velikost předmětu, neobvyklá váha, atraktivnost, módnost, vhodnost do určitých situací nebo na tvarovou zvláštnost.
Místo, na kterém se šperk nachází, je také důležité. Někdo může nosit hodinky, náramky, troje řetízky i s přívěsky. Jinému přehnané množství drahých kovů na těle může způsobit problémy například s dýcháním, alergiemi nebo s nepříjemnými bolestmi hlavy.

Typ

Skvělým lákadlem na muže je občas chtivé ukázání ozdoby kolem kotníku či na prstech u nohy. Zdánlivě nenápadné části nohy mohou být ozdobeny elegantně, decentně, jemně či naopak drsně, hravě s různými cingrlátky i romanticky. Záleží na vkusu, situaci a hlavně stylu, jež vyznává každá žena. Pamatujte, že šperky by měly ladit jak s vaším oblečením, tak i s barvou pokožky. Pokud byste tento krok nedodržela, mohla by netrefená kombinace působit poněkud směšně.
 
 

Reklama